Domena jest na sprzedaż. Dzwoń, dogadamy się! :-)   507 96 11 46
Partnerzy

Kupno waluty w kantorze – czy to się opłaca?

Inwestowanie

Inwestujesz w obcą walutę i zarabiasz. Kursy walut systematycznie rosną, powoli ale jednak na plus.
Co jakiś czas można zaobserwować korektę, a po niej następują dalsze wzrosty cen. Dlatego warto obserwować notowania walut i złapać lepszy moment na wymianę pieniędzy.
Inne sprawa to pokrycie inflacji PLN. Przykładowo EURO obarczone jest niższą inflacją, dlatego w ostanich miesiącach tak wielu polaków wymienia złotówki na obcą walutę. Widzimy ten trend w naszym kantorze.

Wygoda i bezpieczeństwo

Posiadamy pomieszczenie bezpiecznej transakcji gwarantujące dyskrecję i anonimowość.
Bezpieczeństwo wynika także z lat doświadczeń. Nasz kantor istnieje na rynku wymiany walut w Bydgoszczy już od 1990 roku. Długoletnia praca to zasługa wielu udanych transakcji i zadowolonych klientów!
Kantor położony jest w centrum Bydgoszczy, mamy dobry dojazd.

Bardzo dobre kursy walut

Kolejna zaleta wymiany walut w naszym kantorze to korzystne kursy – dla wielu klientów to właśnie jest najważniejsza sprawa. Na jednej transakcji możemy zaoszczędzić od kilku, kilkudziesięciu, a bywa że i kilkaset złotych w zależności od tego, jaka waluta i kwota nas interesuje.
Kursy lepsze niż w banku, a dla klientów wymieniających więcej waluty mamy dodatkowe rabaty.

Szeroki wybór walut

W zwykłych kantorach stacjonarnych możemy wymienić najbardziej popularne waluty. Co więcej, problemem może być dostępność wybranej waluty, ponieważ może się okazać, że kantor nie będzie posiadał odpowiedniej sumy, która nas interesuje.

Takich problemów nie ma w naszym bydgoskim kantorze. Asortyment walut jest ogromny, dlatego wymiana nie będzie problemem, nawet wtedy, gdy chodzi o większe sumy. Dodatkowo przy takiej większej wymianie waluty możemy negocjować, aby uzyskać lepszy kurs.

Mogą ci się spodobać także

Brak komentarzy

Odpowiedz