Partnerzy

Melpe – programu do wystawiania faktur

Z dumą możemy się pochwalić tym, że jesteśmy partnerem Melpe-wygodnego programu do wystawiania faktur, prowadzenia rozrachunków, wprowadzania i monitorowania przychodów i kosztów oraz organizacji kontaktu z klientami. Dzięki systemowi automatycznego podpowiadania danych i dostępowi do bazy GUS, proces wystawiania dokumentów w Melpe przebiega bardzo sprawnie.

Największymi zaletami Melpe są:

  • dostęp online z każdego urządzenia (a więc brak konieczności instalowania),
  • brak limitu dokumentów oraz liczby towarów i klientów,
  • możliwość weryfikacji kontrahenta na białej liście,
  • dostęp do różnych wersji językowych,
  • opcja wysyłania dokumentów z poziomu programu,
  • system monitorowania należności z możliwością wysłania kontrahentowi powiadomienia o zbliżającym się terminie zapłaty.

W Melpe można również generować dokumenty związane z wynajmem posiadanego sprzętu, a kalendarz pozwala monitorować okres, przez który dany sprzęt będzie przebywał u najemcy.

Program daje też możliwość udostępnienia dostępu do wybranych funkcjonalności pracownikom jednostki czy też jednostką zewnętrznym np. biurom rachunkowym.

Więcej informacji można znaleźć na https://melpe.pl/

Wszyscy nasi klienci mogą przez ROK korzystać z Melpe ZA DARMO (koszt po 12 miesiącach to 72 zł/rok). Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania odpowiedniego kodu promocyjnego.

Mogą ci się spodobać także

Brak komentarzy

Odpowiedz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Książka What the BLEEP do we know?! Co my tak naprawdę wiemy?!

Czym są Wielkie Pytania? Czy warto je zadawać? Co czyni je istotnymi? Załóżmy, że obok ciebie, na stoliku (czy rozmiar...

Zamknij