Domena jest na sprzedaż. Dzwoń, dogadamy się! :-)   507 96 11 46
Partnerzy

Outsourcing zakupów komponentów elektronicznych

W dobie ograniczonego dostępu do komponentów elektronicznych, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim, coraz większa liczba przedsiębiorstw napotyka na trudności związane z utrzymaniem ciągłości swojej produkcji. Przerwy w łańcuchach dostaw podzespołów elektronicznych, w tym mikroprocesorów i układów scalonych, powodują przestoje oraz straty finansowe dla tych firm, które mają problemy z ich pozyskaniem.

Aby zaradzić Państwa problemom, pragniemy zaoferować współpracę w obszarze wsparcia oraz outsourcingu zakupu niezbędnych komponentów elektronicznych, aby zapewnić ciągłość produkcji w Państwa przedsiębiorstwie. W dłuższej perspektywie chcemy stać się dla Państwa zaufanym dostawcą.

Nasze wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniu i imporcie tego typu asortymentu pozwoli zredukować koszty prowadzonej przez Państwa produkcji i zapewnić pełną dywersyfikację źródeł dostaw. Współpracujemy z producentami i dostawcami z różnych miejsc, takich jak USA, Chiny, Tajlandia czy Wielka Brytania. Zapraszamy do kontaktu – Outsourcing zakupów komponentów elektronicznych

Oferujemy:

Głównie specjalizujemy się w imporcie układów scalonych i mikroprocesorów, które są trudno osiągalne na rynku krajowym u czołowych dostawców, jednak nie ograniczamy się jedynie do tych produktów. Dla naszych klientów obsługujemy również inne zamówienia, takie jak gotowe układy zasilania (zasilacze impulsowe, przetwornice DC/DC, regulatory napięcia, gniazdka zasilania).

Oferujemy także różnorodne czujniki pomiarowe, które są wytwarzane na indywidualne zamówienie. Przykładowe realizacje obejmują: czujniki magnetyczne poziomu cieczy, czujniki temperatury analogowe (PT100, PT500, PT1000) i cyfrowe (DS18B20), czujniki zanieczyszczenia wody TDS, sondy pH, sondy do pomiaru konduktywności i zasolenia, pompy perystaltyczne, silniki i inne. Wszystkie elementy są wykonane zgodnie z wymaganiami klienta (specyfikacją i dokumentacją techniczną) pod względem parametrów technicznych, długości i kolorów przewodów, średnicy przekrojów żył, złączy oraz osłony czujnika (metalowej, plastikowej, ceramicznej, szklanej). Realizacja tego rodzaju zleceń ma indywidualny charakter.

 

Mogą ci się spodobać także