Domena jest na sprzedaż. Dzwoń, dogadamy się! :-)   507 96 11 46
Partnerzy

Skup używanych samochodów Bydgoszcz

Szukasz pewnego auta używanego w Bydgoszczy? Znajdziesz je u nas! Oferujemy również możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu, tak zwanej zamiany, również z dopłatą z naszej lub z Państwa strony. Samochody używane Bydgoszcz – kup samochód na którym możesz polegać.

U nas znajdziesz swoje wymarzone auto używane za rozsądne pieniądze. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, lecz działalność prowadzimy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Gwarantujemy:

– Minimum formalności
– Własny transport
– Umowę kupna-sprzedaży samochodu
– Wypowiedzenie polisy OC (na życzenie klienta)
– Bezpieczeństwo transakcji
– Możliwie najszybszy przyjazd

Prowadzimy skup samochodów osobowych, dostawczych, przyczep, motocykli, skuterów, quadów wszystkich marek na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. W każdym stanie technicznym i wizualnym, zarówno całych jak i uszkodzonych. Skupujemy auta od osób prywatnych i firm.

Handlem samochodami zajmujemy się od wielu lat co pozwoliło nam na zdobycie ogromnej wiedzy i doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz grono zadowolonych klientów. Obecnie w Polsce trudno jest sprzedać auto starsze niż 15 lat, ponieważ samochody te są dość mocno wyeksploatowane. My skupujemy takie auta na części, każdy sprzedawany przez nas samochód jest dokładnie sprawdzany, tak aby mogli Państwo długo być z niego zadowoleni.
Dzwoń śmiało! 537 160 989, 578 361 453

Mogą ci się spodobać także