Domena jest na sprzedaż. Dzwoń, dogadamy się! :-)   507 96 11 46
Partnerzy

Strefadonic.pl

Donice z cortenu

Donice metalowe corten z naszej oferty to doskonały wybór, aby wprowadzić współczesne trendy i rustykalny urok do ogrodu, balkonu lub patio. Niezależnie od tego, czy jest to stal ocynkowana, czy donice Corten, metaliczne odcienie metalowej donicy pięknie kontrastują z bujną zielenią i kolorowymi płatkami roślin ogrodowych. Tak więc, jeśli chcesz zaprezentować określone rośliny lub stworzyć wymarzoną aranżację w ogrodzie, metalowe donice ogrodowe z cortenu mogą stać się dla Ciebie idealne. Produkty z cortenu mają własny proces starzenia. Z biegiem czasu, w wyniku przebywania na zewnątrz, stal corten tworzy ochronną warstwę „rdzy”, która poprawia wygląd każdej donicy, tworząc niepowtarzalny wygląd Twojej przestrzeni zewnętrznej. Oferujemy szeroką gamę donic metalowych z blachy corten. Kształt nie stanowi problemu, możemy uzyskać dowolny projekt z przestrzeni zewnętrznej.

Przeznaczenie donic ogrodowych wykonanych z blachy corten:

 • Donice ogrodowe wszechstronnego przeznaczenia
 • Donice przed domem w posesji
 • Donica na trawnik w ogrodzie
 • Donice na skwery przed galerią
 • Donice małej architektury miejskiej

Długoletnia działalność firmy i zmieniające się trendy pozwoliły na wypracowanie nowych technologii i wdrożenie do produkcji nowatorskich materiałów z których wykonane są donice z cortenu.

Zalety donic z cortenu:

 • Niezwykle wytrzymałe.
 • Odporne na warunki atmosferyczne, nawet po dziesięcioleciach ekspozycji na zewnątrz.
 • Przyciągający wzrok, sposób na oznaczenie różnych stref w ogrodzie.
 • Przydatne do uprawy krzewów i drzewek – duże donice trapezowe i donice sześciokątne są piękną alternatywą dla drewnianych i ceramicznych. Co więcej, nie gniją z biegiem czasu jak drewniane donice.

W ofercie sklepu mamy również:

 • Laminat poliestrowo szklany – włókno szklane, niesamowicie odporne na zmienne warunki pogodowe i promieniowanie UV. Materiał z którego buduje się jachty morskie, które jak wiemy muszą przetrwać bardzo trudne warunki.
 • Aluminium – materiał zdecydowanie lżejszy od stali, co ułatwia przemieszczanie donic. Pokryty farbą nakładaną metodą proszkową jest odporny na trudne warunki pogodowe. Nowością w sklepie są donice na stelażu stalowym z osłonką wykonaną z aluminium.
 • Inox – stal nierdzewna tak zwany chromonikiel odporny nawet na działanie kwasów, a szczotkowany lub polerowany znakomicie nadaje się jako materiał do produkcji donic. Połyskująca w słońcu stal cieszy oczy i nie wymaga żadnej pielęgnacji.
 • Polietylen PE – w nowym wydaniu, to nie ten sam materiał, wcześniej znany pod nazwą plastik. Nowatorska technologia pozwala na produkcję donic geometrycznych o zróżnicowanych kształtach i w szerokiej kolorystyce.

Szeroka oferta sklepu obejmuje gamę donic o zróżnicowanych kształtach i dowolnie wybranych kolorach w oparciu o paletę RAL. Możliwa realizacja donic na zamówienie w oparciu o autorski projekt klienta na indywidualne zamówienie w szerokiej gamie wielkości. Firma świadczy również usługi aranżacji donic i nie tylko w lokalizacji klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

Dane kontaktowe:

Strona www: donice z cortenu

Telefon: +48 691 991 703

E-mail: biuro@strefadonic.pl

Adres: Stary Toruń, Jaśminowa 19; 87-134 Zławieś Wielka

Mogą ci się spodobać także

Brak komentarzy

Odpowiedz