Domena jest na sprzedaż. Dzwoń, dogadamy się! :-)   507 96 11 46
Partnerzy

System hal stalowych

Zaprojektowaliśmy już znacznie ponad setkę obiektów przemysłowych (hal magazynowych, produkcyjnych itd.). Jednym z głównych zleceniodawców była firma „Blachy Pruszyński”. To jeden z liderów produkcji blachy trapezowej i dachówkowej etc.

Nasz system hal stalowych to produkt kompletny to znaczy najbardziej aktualny, zaawansowany myślowo technicznie i projektowo, zoptymalizowany oraz oparty przede wszystkim na kilkuletnich obserwacjach, doświadczeniach z wielu wcześniejszych realizacji zleceń. Wnioski z tych lat doświadczeń znalazły odzwierciedlenie w naszym systemie hal stalowych.

SYSTEM HAL FIRMY BUDBERG to system lekkich hal stalowych jednonawowych o rozpiętości maksymalnie 21 metrów. Konstrukcje te charakteryzują się mniejszym zużyciem stali, przez co są lżejsze w stosunku do hal wykonanych z profili walcowanych. To bezpośrednio przekłada się na koszty budowy. Konstrukcje hal BUDBERG są o około 20% tańsze od konstrukcji hal wykonanych z profili walcowanych.

Inny atutem systemu hal BUDBERG jest możliwość montażu na placu budowy bez użycia specjalistycznego lub ciężkiego sprzętu oraz możliwość szybkiego demontażu i montażu hali w nowym miejscu. 

Jedną z głównych zalet systemu hal jest to, iż są one wykonane z profili ocynkowanych, co eliminuje konieczność zabezpieczenia konstrukcji tradycyjnej poprzez malowanie specjalistycznymi farbami. Malowanie wydłuża cykl produkcyjny.

Konstrukcję nośną hali stanowią ramy stalowe jedno- lub wielonawowe z ryglem prostym lub w przypadku większych rozpiętości kratowym. Słupy i rygle wykonane są z profili zimnogiętych ceowych, połączonych ze sobą przewiązkami, a w punktach węzłowych łącznikami stalowymi za pomocą śrub. Połączenie z elementem konstrukcji wykonuje się jako połączenie śrubowe. Każdy z elementów hali jest zabezpieczony antykorozyjnie, jest ocynkowany.

Wszystkie elementy konstrukcji są przygotowywane w zakładzie produkcyjnym, włącznie z przygotowaniem otworów do połączeń. Dzięki temu skracamy czas budowy, ponieważ nie uzależniamy się od zmiennych warunków atmosferycznych. Obudowa wykonywana jest na życzenie Inwestora. Hale mogą być nieizolowane lub izolowane o grubości zależnej od przeznaczenia obiektu i życzeń zamawiającego. Możliwe jest zastosowanie różnego typu okien, drzwi, świetlików, bram itd. z całego asortymentu dostępnego na rynku.

W celu zachowania wysokiej jakości proponowanego produktu i usług, współpracujemy tylko ze znanymi oraz renomowanymi producentami i dostawcami wyposażenia.

Mogą ci się spodobać także

Brak komentarzy

Odpowiedz