Domena jest na sprzedaż. Dzwoń, dogadamy się! :-)   507 96 11 46
Zdrowie fizyczne

Szampon na sucho

Każda z nas ma czasem ochotę pospać dłużej i nie stać w łazience z suszarką, czy prostownicą, aby od nowa ułożyć piękną fryzurę. Oczywiście,są wśród nas szczęściary, które nie muszą, ale dla większości dobrym rozwiązaniem może być suchy szampon, czyli kosmetyk, który w kilka minut odświeży fryzurę i doda jej objętości. Suchy szampon Batiste to dobry wybór spośród sporej oferty w tym segmencie na polskim rynku.

Dwa razy więcej włosów

Szampon suchy Batiste występuje w wielu odmianach, więc dopasuje się do każdego rodzaju włosa. Efekt jaki uzyskamy po użyciu szamponu oraz jego niezapomniany zapach uprzyjemnią nam codzienną toaletę.

Wśród suchych szamponów Batiste możemy znaleźć: suchy szampon dla blondynek i brunetek, dodający objętości, nawilżający oraz przeznaczony do sprężystych loków.

Odrębne wyzwanie stanowią włosy cienkie ze skłonnością do przetłuszczania, które w zasadzie trzeba myć codziennie. A kto ma na to czas i ochotę? Suchy szamponu Batiste sprawi, że szybko zapomnimy o tych problemach, a po otwarciu oczu o poranku będziemy cieszyć się wiosennym słońcem, zamiast walczyć zwłosami przed lustrem.

Szampony Batiste to prawdziwa skarbnica barw i zapachów. Kupując suchy szampon Batiste możemy podziwiać: róże, czerwienie, błękity oraz zieleń, a zapachy wiśni, morskiej bryzy, landrynek, upalnych tropików, czy Marakeszu nie pozwolą o sobie zapomnieć.

Dla zwolenniczek klasycznej wersji szamponu Batiste jest zawsze dostępna wersja oryginal.

Zamiast żelu i pianki Batiste

Okazuje się, że wystarczy kilka ruchów z czarodziejskim suchym szamponem Batiste i każda, nawet najbardziej wymyślna fryzura staje się sprężysta, bujna, a połysk włosów zachwyca.

W dodatku używanie suchego szamponu Batiste, zajmuje o wiele mniej czasu, niż kolejne nakładanie tradycyjnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Szamponu Batiste możesz używać tak często jak tylko zechcesz.

Jesteśmy przekonane, że suchy szampon Batiste sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, niestraszna mu klimatyzacja a twój ruch podczas ćwiczeń fizycznych, czy kuchennych szaleństw nie będą miały żadnego wpływu na idealną fryzurę!

Mogą ci się spodobać także

Brak komentarzy

Odpowiedz